Series
Ratings
24
NarcosRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
GodlessRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Six Feet UnderRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0