Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0- Please Like MeRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 2.5- Please Like MeRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
The Night ManagerRated ★ 4.0