Movies
Ratings
19
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
School of RockRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0