Movies
Ratings
893
It FollowsRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.0
Metallica: Through the NeverRated ★ 3.0
Meet the SpartansRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 2.0
Your HighnessRated ★ 3.0
FanboysRated ★ 2.5
Observe and ReportRated ★ 3.0
ToysRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0