Movies
Ratings
106
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0