Titles you rated
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 1.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5