Series
Ratings
62
Another LifeRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
The ExpanseRated ★ 2.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
One Strange RockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
TimelessRated ★ 2.5
TimelessRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 1.0
Gilmore GirlsRated ★ 1.0
SwitchedRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5