Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0