Movies
Ratings
89
The MissionRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5