Movies
Ratings
121
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 1.5
In TimeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0