Movies
Ratings
105
MoonlightRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Little ManRated ★ 1.5
Red NoticeRated ★ 1.5
JaneRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0