Movies
Ratings
239
Sing StreetRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Genome HazardRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5