Series
Ratings
58
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0- JealousyRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0