Movies
Ratings
393
RentRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Spring NightRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FarhaRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 2.0
Peaches Goes BananasRated ★ 3.0
Yalla ParkourRated ★ 4.5
A Dream Longer Than the NightRated ★ 3.0
Ghosts of Girlfriends PastRated ★ 2.5
Take the Money and RunRated ★ 4.5