Series
Ratings
27- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Mo Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 0.5
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 2.0