Movies
Ratings
35
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0