Movies
Ratings
1021
Still WalkingRated ★ 4.5
ScreamRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
IncantationRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Caravaggio's ShadowRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.0