Movies
Ratings
157
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0