Movies
Ratings
482- HumintRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0