Movies
Ratings
1090
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
2046Rated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0