Series
Ratings
82
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Humanoid Monster BemRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Shaman KingRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Space TalkRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- 차이나는 도올Rated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.5
Slayers TryRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.5- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 4.5
Madö King GranzörtRated ★ 4.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.0