Movies
Ratings
412
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 1.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
MantisRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 0.5
The ChildeRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5