Movies
Ratings
278
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Goodnight MommyRated ★ 0.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Little MonstersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0