Series
Ratings
15
Reply 1988Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 1.5
Black MirrorRated ★ 2.5
Nirvana in FireRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
In Time With YouRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0