Movies
Ratings
251
LeonRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
City of EmberRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0