Movies
Ratings
703
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0