Movies
Ratings
431
EraserRated ★ 4.5
The ProtectorRated ★ 1.0
Day of the MummyRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 0.5
For the EmperorRated ★ 2.0
Johnny EnglishRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
PainedRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 0.5
Beastie BoysRated ★ 0.5
RoboCop 3Rated ★ 3.0- Sing My LifeRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 0.5
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Taxi 4Rated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 2.0
Marine BoyRated ★ 2.0