Series
Ratings
45
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
Fresh off the SeaRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0