Movies
Ratings
1065
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Garfield MovieRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5- Hansan ReduxRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
MascaradeRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0