Movies
Ratings
85
Once We Were UsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
My Mother and Her GuestRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Run Lola RunRated ★ 3.5