Movies
Ratings
79
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0