Movies
Ratings
126
BugoniaRated ★ 1.5
WonderRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5- HumintRated ★ 0.5
SicarioRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 1.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Le BonheurRated ★ 3.5