Series
Ratings
61
RevenantRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5