Movies
Ratings
140
Mickey 17Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0