Titles you rated
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 어른 김장하Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5