Series
Ratings
16
Queen MantisRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Island Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5