Movies
Ratings
23
The AvengersRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0