Movies
Ratings
811
MoneyballRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5