Movies
Ratings
140
MonsterRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
CanolaRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0