Movies
Ratings
389
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 2.5
Love+SlingRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.5
DuneRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
LegendRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
The FatherRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 0.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 5.0
Night in ParadiseRated ★ 4.0