Movies
Ratings
260
CocoRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
ScreamRated ★ 2.0
ConfessionRated ★ 2.5
Sam Was HereRated ★ 1.0
Start-UpRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 1.0
ColombianaRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 1.5
UsRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.0