Series
Ratings
16
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5