Movies
Ratings
239
Memoirs of a MurdererRated ★ 3.0
Masquerade HotelRated ★ 2.5
The Devil's PathRated ★ 3.0
April FoolsRated ★ 3.0
Twisted JusticeRated ★ 3.5
DriveRated ★ 5.0
LiverleafRated ★ 2.5- Kaiji: The Final GameRated ★ 2.5
Ultimate Avengers 2Rated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0