Series
Ratings
63
Years and YearsRated ★ 4.0
Under NinjaRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Medici: Masters of FlorenceRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Light on MeRated ★ 5.0
So Not Worth ItRated ★ 0.5
Hot BrothersRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
On My BlockRated ★ 4.0
On My BlockRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.0