Series
Ratings
126
The CrownRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.5