Series
Ratings
110- 식덕후Rated ★ 5.0
- 주관식당Rated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Undercover High SchoolRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 0.5
Made In AbyssRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5- 푸른 파도Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5