Movies
Ratings
525
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
American PieRated ★ 5.0
The CircleRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.0
Queen of WalkingRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.0
The MayorRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0