Series
Ratings
53
D.P.Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5