Series
Ratings
154
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 1.5
The TrunkRated ★ 1.5
Hotel Del LunaRated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0