Series
Ratings
21- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5